Reference

 
Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

OV 1+kk Velké Meziříčí, ul. U Statku

Při prodeji bytu jsem si vybrala společnost Realitní klíč. Pan Pokorný odvedl perfektní práci. O všem byla informována a vše bylo vždy připraveno, tak jak bylo dohodnuto. Byla jsem maximálně spokojená. Děkuji za ochotu, vstřícnost a profesionalitu.

Veronika Netolická

 

dům pokoj

Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Pronájem bytu 2+kk, ul. Veckého, Brno

Profesionální přístup, skvělá komunikace a zodpovědnost. S realitní kanceláříjsme byli velice spokojení! Pan Pokorný jedná vstřícně, zodpovědně a včas! Vždy se nám maximálně snažil vyjít vstříc a za to také děkujeme :-) Rozhodně doporučuji RK Realitní klíč Pokorný.

L.Blažková

 

 

Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Prodej RD Sebranice a pronájem bytu 2+1 ul. Polní Brno

Když jsem se rozhodovala přes jakou realitní kancelář nabídnout byt k pronájmu, kamarádka mi doporučila realitního makléře Luboše Pokorného. Pan Pokorný byl velice ochotný, byt k pronájmu si prohlédl, nafotil a udělal plánek. Sdělila jsem mu své požadavky na výběr budoucích podnájemníků a předala klíče. Pan Pokorný mě o plánované prohlídce vždy informoval. Během týdne jsme vybrali podnájemníky a pan Pokorný vše zařídil - nachystal smlouvy, zařídil převod energií. Tyto "all inclusive" služby realitní kanceláře mi maximálně vyhovovaly.

Proto při rozhodování přes jakou realitní kancelář prodat chalupu na Vysočině, padla opět volba na Realitní klíč a pana Pokorného.

Léto jsem trávila v zahraničí a prodej řešila po telefonu. Po návratu do ČR mě čekalo už jen podepsání smluv. Pan Pokorný opět vše zajistil k mé naprosté spokojenosti. Pan Pokorný vystupoval vždy naprosto profesiálně, komunikace s ním byla konstruktivní, vše ohledně pronájmu, prodeje, jednání bylo perfektně domluveno. Výhodou bylo, že jsem nemusela být osobně u prohlídek nemovitostí. Oceňuji nejen profesionalitu, ale i časovou flexibilitu a osobní přístup.

Hodně úspěchů přeje

Kateřina Heimová

   dům 

Marcela Cibulková

Marcela Cibulková

Prodej stavebního pozemku v obci Sokolnice

Perfektní komunikace, profesionalita. Dlouho se mi nedařilo prodat pozemek, až spolupráce s RK Realitní klíč Pokorný s.r.o. se vše povedlo díky pí. Cibulkové. Zkoušel jsem to i s jinými RK, kde nebyla ochota, protože bylo potřeba řešit nestandardní situaci. S pí. Cibulkovou se vše podařilo vyřešit i když jí to stálo více práce a času. Pokud se rozhodnete oslovit tuto RK, neváhejte - na 100% doporučuji!!! Kéž by všechny RK měli k zákazníkovi takový přístup!!!

Ještě jednou Vám děkuji 

Fedor Ballo

 

Marcela Cibulková

Marcela Cibulková

Prodej stavebního pozemku v obci Želešice

Se službami RK pana Pokorného mám vynikající zkušenost. Profesionální přístup od A do Z. Oproti předchozím zkušenostem s realitními kancelářemi masím vyzdvihnout plnění požadavků nad rámec povinností, ochotný a vždy přátelský přístup. Paní Cibulková, se kterou jsem jednal splnila každý požadavek a vždy ochotně pomáhala.

Hodně úspěchů Vám přeje

Ing. Petr Továrek 

 

 

 

  

Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Prodej domu na ulici Kozákova s vazbou na koupi bytu na ulici Bořetická

Se službami realitní kanceláře pana Pokorného jsem byl více než spokojen. Prodávali jsme dům a zároveň kupovali byt. Pan Pokorný byl po celou dobu obětavý, trpělivý a vstřícný. Poskytoval servis nad rámec svých povinností. Jen díky jemu jsme překonali všechna úskalí a prodej s spojený s nákupem dotáhli do zdárného konce. Opravdu profesionálně odvedená práce. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Vše dobré Vám přeje

Roman Saňka

 

 

Marcela Cibulková

Marcela Cibulková

Prodej stavebního pozemku Bílovice nad Svitavou

Děkuji paní Cibulkové za korektní jednání, trpělivost a ochotu nad rámec běžné komunikace při nákupu pozemku v obci Bílovice n. Svitavou. Vše proběhlo podle pravidel a ve shodě s legislativou. V dnešní době spíše vyjímka. Paní Cibulkovou a celou kancelář mohu na základě vlastních zkušeností jen doporučit.

Zdraví Vás

RNDr. David Lukš

 

Marcela Cibulková

Marcela Cibulková

 

Prodej stavebního pozemkuv obci Hostěnice

Chci poděkovat paní Cibulkové, za profesionální přístup a vstřícnost při koupi námi hledaného pozemku v Hostěnicích. I když jsme museli překonat určité komplikace, s její pomocí vše dobře dopadlo, dokonce řešila věci nad rámec svých povinností. Děkuji a všem doporučuji.

Zdraví Vás

Jiří Soják 

 

Marcela Cibulková

Marcela Cibulková

 

S paní Cibulkovou jsem řešil několik obchodních případů. Setkal jsem se s upřimným a otevřeným jednáním s cílem maximálně uspokojit zákazníka a to je v dnešní době spíše vyjímka. To ji i celou kancelář bezesporu odlišuje od většiny zlodějských neprofesionálních kanceláří. Doporučuji a děkeji za spolupráci. 

S pozdravem 

Michael Dvořáček

 

 

Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Prodej chaty se zahradou Brno - Komín, CP 405 m² 

S panem Pokorným spolupracuji již asi 10 let při realizaci svých různých bytových potřeb a jeho služby mohu pouze doporučit.

 Jeho práce je profesionální, je solidní a pečlivý, přesně zná realitní trh a dokáže jednat s jakýmkoli zákazníkem. 

Jeho kancelář poskytuje také velice dobré právní služby, takže smlouvy, které obdržíte jsou přehledné a srozumitelné i pro laika jako jsem já a jasně formulují všechny náležitosti. Pan Pokorný je pak ochoten vždy vyřešit jakoukoli zapeklitou situaci na úřadě či jinde.

 V nedávné době jsme s manželem prodávali chatu v Brně-Komíně a po počátečních problémech jsme po oslovení pana Pokorného chatu nakonec prodali velice úspěšně.

Naše spolupráce je vždy příjemná a především oceňuji, že se mohu pokaždé spolehnout na jeho profesionální úroveň, kvalitní služby a zároveň velice lidský přístup.

 Přeji ještě hodně pracovních i osobních úspěchů

S pozdravem

Anna Slaninová