Fulltextové vyhledávání
Vyhledá libovolný text v databázi. Vyhledává kterékoliv číslo zakázky nebo cokoliv v nadpisech a v textových popiscích nemovitostí. Napište libovolný text nebo vložte číslo zakázky. Budou vám nabídnuty všechny zakázky, kde se vámi hledaný text vyskytuje. Hledání probíhá vždy v rámci celé databáze a na ostatní hodnoty nastavené v tomto filtru se při něm nebere ohled

 TELEFON 774 740 360

Poptáváme

 

Poptáváme RD v lokalitě Brno Žabovřesky, Komín, Jundruv

Právě máme v nabídce dům 4+kk v městskén části Brno-Žabovřesky. O tuto lokallitu je tradičně velký zájem, proto máme velké množství poptávajících, kterým u této nemovisti chybí alespoň kousek zahrádky. V případě, že budete prodávat svoji nemovitost v lokalitě Brno - Žabovřesky a přilehlých lokalitách Komín, Jundrov, Bystrc neváhejte a zavolejte nám, my Vám obratem přivedeme vážné zájemce o Vaši nemovitost.     

 

Hledáme byt v městské části Brno - střed

Během prvních prohlídek bytu 2+kk Brno - Zábrdovice na ulici Tkalcovská jsme tuto nemovitost prodali. Po bytech nejen této velikosti je v centru Brna i jeho okolí velký zájem. Pokud přemýšlíte o prodeji, je nejvhodnější doba - našim poptávajícím klientům z této zakázky hledáme podobné byty. Prosím, nabídněte. Děkujeme za nabídky!

  NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI

Na splátku hypotéky již Češi vynakládají téměř 50 % příjmu

Na splátku hypotéky již Češi vynakládají téměř 50 % příjmu

13.2.2019 - Z aktuálních statistik realitního portálu RealityČechy.cz a RealityMorava.cz vyplývá, že nabídkové ceny bytů v lednu meziročně rostly o 450 000 Kč. Kromě nemovitostí v posledních měsících rostly i úrokové sazby hypoték. Průměrná česká rodina by nyní při pořízení bytu o průměrné ceně 3,13 mil.

Průměrná nabídková sazba hypoték začala klesat

Průměrná nabídková sazba hypoték začala klesat

12.2.2019 - Klesající cena peněz na mezibankovním trhu otvírá cestu ke snižování hypotečních sazeb. Některé banky již tohoto využily a hypoteční úvěry opět začaly zlevňovat. Co se bude dít se sazbami hypoték v únoru?ČNB v prosinci ponechala sazby beze změny.

Kupujete či prodáváte byt? Dejte si pozor na správně uvedené spoluvlastnické…

Kupujete či prodáváte byt? Dejte si pozor na správně uvedené spoluvlastnické podíly

11.2.2019 - Když prodáváte nebo kupujete byt, náleží k němu také spoluvlastnický podíl na společných částech budovy, ve které se nachází. Případně i podíl na pozemku či pozemcích, na kterých budova stojí, nebo které k budově patří. Tento podíl se vyjadřuje zlomkem a většinou je stanoven podle poměru plochy konkrétního bytu k ploše ostatních bytů v domě.

 

Realitní klíč Pokorný s.r.o.
sídlo: Na návsi 2/27, 620 00 Brno 
provozovna: Veveří 102, 616 00 Brno

© Design: ReeGO Development s.r.o., 2017

 TELEFON  774 740 360
 E-MAIL info@realitniklic.cz

 

INFORMACE

IČ: 03582388
nejsme plátci DPH
Banka: Fio banka
Číslo účtu: 2100698433/2010