Fulltextové vyhledávání
Vyhledá libovolný text v databázi. Vyhledává kterékoliv číslo zakázky nebo cokoliv v nadpisech a v textových popiscích nemovitostí. Napište libovolný text nebo vložte číslo zakázky. Budou vám nabídnuty všechny zakázky, kde se vámi hledaný text vyskytuje. Hledání probíhá vždy v rámci celé databáze a na ostatní hodnoty nastavené v tomto filtru se při něm nebere ohled

 TELEFON 774 740 360

Poptáváme

 

Poptáváme RD v lokalitě Brno Žabovřesky, Komín, Jundruv

Právě máme v nabídce dům 4+kk v městskén části Brno-Žabovřesky. O tuto lokallitu je tradičně velký zájem, proto máme velké množství poptávajících, kterým u této nemovisti chybí alespoň kousek zahrádky. V případě, že budete prodávat svoji nemovitost v lokalitě Brno - Žabovřesky a přilehlých lokalitách Komín, Jundrov, Bystrc neváhejte a zavolejte nám, my Vám obratem přivedeme vážné zájemce o Vaši nemovitost.     

 

Hledáme byt v městské části Brno - střed

Během prvních prohlídek bytu 2+kk Brno - Zábrdovice na ulici Tkalcovská jsme tuto nemovitost prodali. Po bytech nejen této velikosti je v centru Brna i jeho okolí velký zájem. Pokud přemýšlíte o prodeji, je nejvhodnější doba - našim poptávajícím klientům z této zakázky hledáme podobné byty. Prosím, nabídněte. Děkujeme za nabídky!

  NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI

Stavební povolení na bazén, plot či skleník. Kdy je potřeba jít na úřad?…

Stavební povolení na bazén, plot či skleník. Kdy je potřeba jít na úřad?

25.4.2019 - Jarní počasí je v plném proudu, majitelé nemovitostí končí topnou sezónu a stěhují s nadšením svůj život na dvorky a zahrady. Najednou vám však připadne lavička pod stromem málo. Co takhle pergola! A chtělo by to nový plot, aby nebylo do zahrady vidět z ulice.

Darování nemovitosti dětem. Kdy je možné vrácení daru?

Darování nemovitosti dětem. Kdy je možné vrácení daru?

24.4.2019 - Máte rodinný dům či byt v němž bydlíte a chcete ho darovat dětem či vnoučatům? Není nic jednoduššího, pokud se tedy darování nemovitosti odehraje mezi příbuznými.Proces darování nemovitostiVeškeré zařizování se dá zvládnout během několika dnů.

Zájem o úvěry na bydlení začíná opět pomalinku růst

Zájem o úvěry na bydlení začíná opět pomalinku růst

23.4.2019 - Po dvou hubených měsících došlo v březnu k mírnému oživení poptávky po úvěrech na bydlení. Banky a stavební spořitelny v uplynulém měsíci poskytly úvěry za téměř 20 miliard. Čtvrtletní výsledky hypotečních bank jsou však nejhorší za posledních 5 let.

 

Realitní klíč Pokorný s.r.o.
sídlo: Na návsi 2/27, 620 00 Brno 
provozovna: Veveří 102, 616 00 Brno

© Design: ReeGO Development s.r.o., 2017

 TELEFON  774 740 360
 E-MAIL info@realitniklic.cz

 

INFORMACE

IČ: 03582388
nejsme plátci DPH
Banka: Fio banka
Číslo účtu: 2100698433/2010