Fulltextové vyhledávání
Vyhledá libovolný text v databázi. Vyhledává kterékoliv číslo zakázky nebo cokoliv v nadpisech a v textových popiscích nemovitostí. Napište libovolný text nebo vložte číslo zakázky. Budou vám nabídnuty všechny zakázky, kde se vámi hledaný text vyskytuje. Hledání probíhá vždy v rámci celé databáze a na ostatní hodnoty nastavené v tomto filtru se při něm nebere ohled

 TELEFON 774 740 360

Poptáváme

 

Hledáme byt 1+1 nebo 2+kk v Brně

Hledáme byt 1+1 nebo 2+kk pro naši klientku s vyřešeným financováním. Byt může být v celé lokalitě města Brna. Podmínkou je balkon. Zavolejte a hned domluvíme termín prohlídky. Děkujeme.  

Hledáme byt 2+1 v Brně

Pro klienta se schváleným úvěrem hledáme byt 2+1 v lokalitách Brno - Bystrc, Kohoutovice, Komín, Žabovřesky, centrum, Královo Pole. Vlastnictví družstevní s převodem do OV, nebo byt v osobním vlastnictví. Stav bytu ve standardu i po rekonstrukci. Děkujeme za případné nabídky.

 

Poptáváme RD v lokalitě Brno Žabovřesky, Komín, Jundruv

Právě máme v nabídce dům 4+kk v městskén části Brno-Žabovřesky. O tuto lokallitu je tradičně velký zájem, proto máme velké množství poptávajících, kterým u této nemovisti chybí alespoň kousek zahrádky. V případě, že budete prodávat svoji nemovitost v lokalitě Brno - Žabovřesky a přilehlých lokalitách Komín, Jundrov, Bystrc neváhejte a zavolejte nám, my Vám obratem přivedeme vážné zájemce o Vaši nemovitost.     

 NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI

Získání nemovitosti mimořádným vydržením. Po jaké době může být nemovitost…

Získání nemovitosti mimořádným vydržením. Po jaké době může být nemovitost vaše?

13.6.2019 - Legislativní novinka, která platí od 1. ledna letošního roku, umožňuje mimořádně vydržet vlastnické právo ke stavbě nebo pozemku. Mimořádné vydržení znamená, že nemovitost lze získat do vlastnictví pouze na základě jejich dlouhodobého užívání.

Zateplení starého domu. Jakých chyb je dobré se vyvarovat?

Zateplení starého domu. Jakých chyb je dobré se vyvarovat?

11.6.2019 - Dům, postavený z plných cihel, škvárobetonových tvárnic, plynosilikátových bloků, nepálených cihel nebo kamene, je užitečné zateplit. Jeho zateplení je však složitější, než u nových staveb.Často se totiž jedná o kombinaci různých materiálů.

Stojíte o návštěvu zloděje?

Stojíte o návštěvu zloděje?

10.6.2019 - Nenechte se překvapit a zabezpečte svůj domov kvalitní ochranou. Každý rok zloději "navštíví" více než 6000 rodinných domů, bytů či chat. Jejich hlavní sezónou je zejména čas letních prázdnin. Přitom většina obyvatel zabezpečení bytu podceňuje a nevěnuje mu dostatečnou pozornost. Avšak každá zábrana, která zloději ztíží cestu k lupu, se počítá.

 

Realitní klíč Pokorný s.r.o.
sídlo: Na návsi 2/27, 620 00 Brno 
provozovna: Veveří 102, 616 00 Brno

© Design: ReeGO Development s.r.o., 2017

 TELEFON  774 740 360
 E-MAIL info@realitniklic.cz

 

INFORMACE

IČ: 03582388
nejsme plátci DPH
Banka: Fio banka
Číslo účtu: 2100698433/2010